Історія закладу освіти

Школа №7 міста Олександрії заснована в 1939 році, вона була виділена з Мартоіванівської семирічної школи./Files/images/IMG_00011.jpg

Спочатку була лише одна класна кімната. В класі стояв стіл, стілець, класна дошка та 13 учнівських парт.

Першим учителем був Третяк ІванТрохимович. Він загинув у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками. Потім вчителькою була Крижанівська Марія Федорівна.


/Files/images/IMG_00012.jpg У січні 1944 року школа знову відновила свою роботу. Одержала нове приміщення по вулиці І.О.Кошового (нині Дружби народів). Вчителями були: Пазанич Віра та Возіян Олександра Федорівна. Було 70 учнів. Школа була бідна, мало виділяли навчальних підручників. У 1946 році Пазанич В. вибула. Замість неї стала Курінна Надія Григорівна, яка весь час проживала на Жовтневому мікрорайоні.

/Files/images/IMG_00031.jpgКурінна Н.Г.У 1946-1947 навчальному році було вже 6 класів, 6 учителів, понад 200 учнів, в січні 1947 року було 250 учнів, 7 класів, 7 учителів. В цьому році був перший випуск 4 класу.

В зв'язку з розвитком промисловості міста у 1948-1949 навчальному році у школі відкрились перші два п'яті класи. У 1948-1949 навчальному році відкрилась семирічна школа на базі початкової школи навчання. Вже було 10 класів, приблизно 400 учнів, 14 учителів. Були важкі умови навчання.

/Files/images/IMG_00032.jpgКісельов Ф.В, Навчально-матеріальна база була бідна. Але не дивлячись на важкі умови, педагогічний колектив був дружний, працездатний. Першим директором школи призначили Кисельова Федора Васильовича. Завучем - Лободу Михайла Юхимовича.

Піонери школи вели активну роботу під керівництвом першої піонервожатої Голик Ніли Степанівни. Потім керував піонерською організацією Гарбузенко Петро Федорович. Навчалися в дві зміни.

/Files/images/IMG_00033.jpgЛобода М.Г. У 1950 році було 13 класів, 20 учителів. З 1954 року школа стала середньою. З вищою освітою була лише одна вчителька. В процесі роботи більшість учителів навчались заочно в педагогічних інститутах. Учителі вчили і навчались самі.

1957-1958 навчальному році було 14 класів, понад 500 учнів. У1961 році директор Кисельов Ф.В. іде на заслужений відпочинок.

Новим директором призначають Лук'яненка Якова Максимовича, завучем - Іваненко Раїсу Іванівну. В школі організовано групи продовженого дня.

В 1965 році директором школи стає Гарбузенко Петро Федорович. Це талановита і самовіддана людина, яка все своє життя присвятила школі. Будучи директором, Петро Федорович приділяв велику увагу військово-патріотичному вихованню учнів.

В школі була створена кімната бойової слави. Навчання учнів тісно пов'язували з фізичною культурою. В школі активно працювали спортивні секції під керівництвом вчителя Струца Бориса Олексійовича. Учні школи постійно займали призові місця в спортивних змаганнях міста, області.

Протягом 10 років з 1970 по 1980 навчальний рік директором школи була Іваненко Раїса Іванівна. Високий науково-методичний рівень, любов до дітей та професії, добросовісність, творчий підхід до організації навчально-виховного процесу - складові, що сприяли досягненню Раїси Іванівни значних успіхів у роботі. Під її керівництвом педагогічний колектив школи мав високу результативність своєї роботи з дітьми.

/Files/images/IMG_00021.jpgВона постійно ділилась досвідом роботи з колегами школи, навчала їх педагогічної майстерності. Саме вона як високодосвідчений педагог-наставник, дала міськво кращих вчителів: Самохвал М.О., Яковлєву Р.Г., Сліпченко Р.І. Серед її вихованців - переможці та призери міських і обласних олімпіад. Невгамовна, завжди в пошуках нового, не рухаючись зі своїм часом, вона дійсно віддала своє серце дітям. Раїса Іванівна, будучи тяжко хворою, не залишає школу, проводить свій останній урок математики в 9 класі, коли її серце перестає битися (серцевий приступ обірвав її життя).


З 1984 року загальноосвітню школу №7 очолює Кісельова Галина Олексіївна.

/Files/images/IMG_0002.jpgКісельова Г.О. Педагогічна стежина Галини Олексіївни - це вміння бачити перспективу, знаходити однодумців, згуртувати колектив. Головне ж - у школі виросла ціла плеяда зрілих, закоханих у свою професію педагогів.

За час існування школи №7 її випускники досягли значних успіхів. Багато з них працюють вчителями, інженерами, лікарями, передовиками виробництва. Серед них, наприклад, ТкаченкоТ.М. - керуюча банком «Надра», Осіпов А.П. - співробітник посольства в Аргентині, Шевченко Л.П. - методист міськво.

Кісельова Г.О.У 2010 році в закладі працює 14 вчителів. З них вищу освіту мають 12 чоловік, 8 педагогів мають І кваліфікаційну категорію, 4 педагога - II кваліфікаційну категорію, 2 -«спеціаліст». 6 вчителів нагороджено Грамотами Міністерства освіти і науки України, один - відмінник освіти України -Кісельова Г.О.

/Files/images/SAM_1897.JPG У 2012 році на місце директора Олександрійського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів №7 призначено вчителя початкових класів та основ здоров'я Бедрик Любов Георгіївну.

У закладі навчається близько 100 учнів. Працює - 16 вчителів, з них мають вищу категорію - 7 чоловік, 3 педагоги мають ІІ кваліфікаційну категорію, 6 вчителів мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст".

У 2015 році на посаду директора було призначено Чепіногу Аллу Володимирівну

/Files/images/P9070251.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 762

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.